Sezon znów hucznie rozpoczęty już 1 stycznia – noworocznym złazem na Góry Pieprzowe z PTTK. I nie próżnowaliśmy do marca! Kiedy było nam jeszcze za zimno na rowerki – spacerowaliśmy (Equipa z przedrostkiem Walk ;-)). A od marca... wycieczka rowerowa co niedzielę!

...a oprócz tego od sierpnia krótkie wycieczki po okolicy (ok. 30km) – tzw. Popołudniowe Lajciki (na tygodniu).

Dłuższe wyjazdy: Rajd na Roztocze oraz Wybrzeżem Bałtyku. Roztocze już po raz piąty! Pan Zbyszek Długosz (właściciel campingu w Suścu) doskonale wiedział, żeby ulokować nas w domku Hawaje :-) Wybrzeże... po raz drugi, ale w zdecydowanie innym składzie niż poprzednio (w 2005 roku).
Zarejestrowaliśmy również kilka wypraw naszych członków oraz sympatyków. Najsłynniejsza z nich to oczywiście podróż Stanisława do San Remo. Można o niej poczytać TUTAJ.

Spacery, rowery... no i góry! Braliśmy udział w wielu wycieczkach organizowanych przez PTT Tarnobrzeg, jednocześnie zaprzyjaźniając się z nimi coraz mocniej.
Ale nie zapominaliśmy, że jesteśmy Bike i propagowaliśmy manię dwóch kółek wśród Wiary z Tarnobrzega :-) Skutek: pierwszy wspólny rowerowy piknik.

Zapraszamy do oglądania zdjęć i czytania relacji z naszych wycieczek w sezonie 2008!