Szesnasty sezon rowerowy rozpoczęliśmy 24 marca tradycyjną wycieczką do Radomyśla, gdzie powitaliśmy wiosnę topiąc Marzannę [szczegóły] [galeria].

W marcu braliśmy także udział w biegu z okazji Dnia Kobiet w Bilczy [info], duathlonie organizowanym z okazji otwarcia sklepu Decathlon w Stalowej Woli [galeria] oraz w Biegu o Puchar Leszka Bebło w Gorzycach [info].

Jak wiadomo - na wycieczkach najważniejsze są przyjątka. W kwietniu mieliśmy Kapuściany Challenge [galeria] oraz Wyżerkę Wielkanocną [galeria]. Kalorie spaliliśmy na pasie startowym lotniska w Mielcu podczas biegu o zachodzie słońca [info].

Przełom kwietnia i maja to Kawowy Tydzień. Jak kawa to i coś do kawy... [kawa1] [kawa2] [kawa3]

W maju jeździliśmy rowerami, ale i biegaliśmy - wśród kwitnących sadów [info] oraz po Roztoczu [info].

Czerwiec to przede wszystkim weekend Bożego Ciała z czterodniową wycieczką na Jurę (wte i nazad) [info], Rajd Papieski [galeria] oraz... truskawki (i oczywiście Rywalizacja Kulinarna) [galeria].

A co w wakacje (oprócz urlopów)? Ślub w rowerowym klimacie [galeria] oraz weekendowa wycieczka "Osobliwości Powiatu Mieleckiego" [galeria].

I już jesień... czyli więcej niedzielnych wycieczek! A także spacerów. Pierwszy z okazji 11.11 w Doły Szczeckie [galeria].

Nie zapadliśmy w sen zimowy, bo... nie było zimy!

Ponadto w trakcie trwania sezonu braliśmy również udział w wielu zabawach / konkursach  / zawodach, których głównym celem było zdobycie Kryształowej Kulki oraz nagrody specjalnej - Pucharu Przechodniego.