Zapraszamy na wakacyjną wyprawę szlakiem Mazurskich Jezior!!!

Termin: 18-25 sierpnia 2012  
 
 
Tegoroczna wakacyjna wycieczka Bike Equipy będzie różnić się od dwóch ostatnich (vide Suwalszczyzna 2011 i Pojezierze Lubuskie 2010), będzie natomiast nieco przypominać objazd wybrzeża Bałtyku (którego dokonaliśmy dwukrotnie w 2005 i 2008).
 
Niemal tygodniową rowerową wędrówkę po Krainie Wielkich Jezior rozpoczniemy w miejscowości Ruciane-Nida i zakończymy... również Smile Trasa pętelki poprowadzi kolejno przez: MikołajkiGiżyckoSztynortWęgorzewoWilkasy (w tych miejscowościach planujemy noclegi).
 
Z Sandomierza do miejscowości Ruciane-Nida dojedziemy busem z przyczepą (w związku z czym konieczne jest ograniczenie liczby uczestników wycieczki, chyba że ktoś dotrze na miejsce startowe na własną rękę). Dojazd: nocą z soboty 18.08 na niedzielę 19.08. Wyjazd: w sobotę 25.08 popołudniu (powrót do Sandomierza w nocy). Koszty trasportu to 230zł.
 
Trasy, jakie planujemy pokonywać każdego dnia, nie będą przekraczać 65km. Jest to ściśle związane z ogólnym planem wyprawy - dużo zwiedzania, pikniki nad jeziorami, codzienna zmiana zakwaterowania (wymagająca przybycia do celu o "przyzwoitej" godzinie).
 
Istotną sprawą organizacyjną jest transport bagaży. Będą one podróżować jachtem żaglowym kierowanym przez współorganizatora wyprawy - Andrzeja P. Będzie to tzw. Service Boat Smile 
 
Jeśli chodzi o noclegi, to konkretniejsze informacje pojawią się na stronie w późniejszym terminie. Niewykluczone, że weźmiemy namioty, jednak będziemy spać również w bardziej cywilizowanych warunkach Wink 
 
 
Plan wyprawy dostępny jest TUTAJ (plik PDF). 
 
 
Zapisy i informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (503347722)
Termin zapisów: do 31 lipca br. 
 

Uwaga! Uczestnicy są zobowiązani wpłacić zaliczkę w wysokości kosztów transportu.